A.M.O.S. design


A.M.O.S. DESIGN s.r.o.
Jezuitská 11, 601 05 BRNO

tel.: 05 4221 6618, 4221 2898, GSM gate: 0777 260 707, fax: 05 4221 4439
e-mail: amos@amosdesign.cz

showroom: BEETHOVENOVA 9, BRNO

prague office/show room: Libínská 3127/2, 150 00 Praha 5
tel./fax: 02 5722 0347, e-mail: prague@amosdesign.cz

www.amosdesign.cz
NOVÉ LINIE V DESIGNU KUCHYNÍ

Trojice továren EKO - FEBAL - ROSSANA, jejichž výrobky jsou nabízeny brněnským Amosem má ve svém obrovském sortimentu kuchyní i čisté elegantní linie souznějící s lehkostí materiálové čistoty posledních let. V nabídce jsou kuchyně ve třech cenových úrovních a v řadě materiálových provedeních.
Zákazníkům lze nabídnout nejen klasické provedení, ale i středomořský charakter. Ceny kuchyní se pohybují od 65.100 do 226.000,- za třímetrový modul. Pochopitelně bez spotřebičů, které si můžete vybrat sami z nabídky Zanussi, Rex, Electrolux a AEG.Kuchyně

 

Luce Plan na FOR ARCHU '98

LUCEPLAN

Nová kolekce jednoho z nejvýznamnějších výrobců svítidel italské továrny LUCE PLAN se objevila na výstavišti v Letňanech.
V expozici firmy A.M.O.S. bylo možno shlédnout famózní ventilátor-svítidlo, které s dalšími modely uchvátilo návštěvníky letošního veletrhu v Miláně.


BLOW

 

Firma A.M.O.S. design, která je výhradním dovozcem krásných designerských produktů firmy Luce Plan, představila také některé zajímavosti a novinky od dalších italských výrobců Lumina a Flos. Špičková kvalita svítidel
vyráběných řadou italských továren je notoricky známa. I to, že na designu se často podílí autoři z celého světa. Nápady z těchto kolekcí jsou pak často rozmělňovány a kopírovány, jejich plytké napodobeniny často skončí v nejrůznějších shopping centrech. Hledejte proto kvalitu u bytových a světelných studií. V Praze například v Design salonu Ranný na Národní, v Siriusu v Dlouhé ulici a na Masarykově nábřeží, U Rendla tamtéž a v Techu v ulici U Továren. Mimo Prahu pak v Brně a Zlíně u AMOSu, v Šumperku u firmy Mosaic.


Světlo

www.luceplan.it